KONST / Litografier / Litografi 12113002
nr 1211 3002
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Litografi, Signerad, numrerad 129/300. Motivet: 30,5x72,5 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:41:17
2.000 kr
2.400 kr
22 okt
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque